UB15-1KF1
RiedonRiedon
UB15-1KF1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UB15-1KF1
Gamintojas / Gamintojas: Riedon
Prekės aprašymas RES 1K OHM 15W 1% AXIAL
Duomenų lapai: 1.UB15-1KF1.pdf2.UB15-1KF1.pdf
  • Pranešimas
UB15-1KF1 specifikacijos
Dalies numeris UB15-1KF1 Gamintojas Riedon
apibūdinimas RES 1K OHM 15W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 67348 pcs Duomenų lapas 1.UB15-1KF1.pdf2.UB15-1KF1.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±20ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.375" Dia x 1.780" L (9.53mm x 45.21mm)
Serija UB Atsparumas 1 kOhms
Galia (vatais) 15W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 696-1725
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Terminacijų skaičius 2
Išsamus aprašymas 1 kOhms ±1% 15W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound Kompozicija Wirewound