UAL50-15KF8
RiedonRiedon
UAL50-15KF8 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UAL50-15KF8
Gamintojas / Gamintojas: Riedon
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 15K OHM 1% 50W
Duomenų lapai: 1.UAL50-15KF8.pdf2.UAL50-15KF8.pdf
  • Pranešimas
UAL50-15KF8 specifikacijos
Dalies numeris UAL50-15KF8 Gamintojas Riedon
apibūdinimas RES CHAS MNT 15K OHM 1% 50W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 40172 pcs Duomenų lapas 1.UAL50-15KF8.pdf2.UAL50-15KF8.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±20ppm/°C
Dydis / Matmenys 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) Serija UAL
Atsparumas 15 kOhms Galia (vatais) 50W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Kiti vardai 696-1463
UAL-50-15000F
UAL-50-15000F-ND
UAL50-15KF8-ND
UAL5015KF8
Darbinė temperatūra -55°C ~ 275°C
Montavimo funkcija Flanges Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks Švino stilius Solder Lugs
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.630" (16.00mm)
funkcijos Moisture Resistant, Pulse Withstanding Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 15 kOhms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor Kompozicija Wirewound