UAL5-0R15F8
RiedonRiedon
UAL5-0R15F8 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UAL5-0R15F8
Gamintojas / Gamintojas: Riedon
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 0.15 OHM 1% 7.5W
Duomenų lapai: 1.UAL5-0R15F8.pdf2.UAL5-0R15F8.pdf
  • Pranešimas
UAL5-0R15F8 specifikacijos
Dalies numeris UAL5-0R15F8 Gamintojas Riedon
apibūdinimas RES CHAS MNT 0.15 OHM 1% 7.5W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 28596 pcs Duomenų lapas 1.UAL5-0R15F8.pdf2.UAL5-0R15F8.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas -
Dydis / Matmenys 0.598" L x 0.646" W (15.20mm x 16.40mm) Serija UAL
Atsparumas 150 mOhms Galia (vatais) 7.5W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Darbinė temperatūra -55°C ~ 275°C Montavimo funkcija Flanges
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Švino stilius Solder Lugs "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.335" (8.50mm) funkcijos Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 150 mOhms ±1% 7.5W Wirewound Chassis Mount Resistor