UAL25-0R25F8
RiedonRiedon
UAL25-0R25F8 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UAL25-0R25F8
Gamintojas / Gamintojas: Riedon
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 0.25 OHM 1% 25W
Duomenų lapai: 1.UAL25-0R25F8.pdf2.UAL25-0R25F8.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
UAL25-0R25F8 specifikacijos
Dalies numeris UAL25-0R25F8 Gamintojas Riedon
apibūdinimas RES CHAS MNT 0.25 OHM 1% 25W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 31163 pcs Duomenų lapas 1.UAL25-0R25F8.pdf2.UAL25-0R25F8.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas -
Dydis / Matmenys 1.063" L x 1.079" W (27.00mm x 27.40mm) Serija UAL
Atsparumas 250 mOhms Galia (vatais) 25W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Darbinė temperatūra -55°C ~ 275°C Montavimo funkcija Flanges
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Švino stilius Solder Lugs "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.575" (14.60mm) funkcijos Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 250 mOhms ±1% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor