UAL10-1K5F8
RiedonRiedon
UAL10-1K5F8 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UAL10-1K5F8
Gamintojas / Gamintojas: Riedon
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 1.5K OHM 1% 10W
Duomenų lapai: 1.UAL10-1K5F8.pdf2.UAL10-1K5F8.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
75 pcs
  • Pranešimas
UAL10-1K5F8 specifikacijos
Dalies numeris UAL10-1K5F8 Gamintojas Riedon
apibūdinimas RES CHAS MNT 1.5K OHM 1% 10W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 44666 pcs Duomenų lapas 1.UAL10-1K5F8.pdf2.UAL10-1K5F8.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±20ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.752" L x 0.799" W (19.10mm x 20.30mm) Serija UAL
Atsparumas 1.5 kOhms Galia (vatais) 10W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Darbinė temperatūra -55°C ~ 275°C Montavimo funkcija Flanges
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Švino stilius Solder Lugs "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.417" (10.60mm) funkcijos Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1.5 kOhms ±1% 10W Wirewound Chassis Mount Resistor