SM15-2K5B
RiedonRiedon
SM15-2K5B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SM15-2K5B
Gamintojas / Gamintojas: Riedon
Prekės aprašymas RES 2.5K OHM 0.175W 0.1% AXIAL
Duomenų lapai: SM15-2K5B.pdf
  • Pranešimas
SM15-2K5B specifikacijos
Dalies numeris SM15-2K5B Gamintojas Riedon
apibūdinimas RES 2.5K OHM 0.175W 0.1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 45907 pcs Duomenų lapas SM15-2K5B.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±10ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.185" Dia x 0.374" L (4.70mm x 9.50mm)
Serija 100/SM/PC Atsparumas 2.5 kOhms
Galia (vatais) 0.175W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 696-1533
SM15-2K5B8
Darbinė temperatūra -55°C ~ 145°C Terminacijų skaičius 2
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 2.5 kOhms ±0.1% 0.175W Through Hole Resistor Axial Wirewound Kompozicija Wirewound