SM15-10KX
RiedonRiedon
SM15-10KX Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SM15-10KX
Gamintojas / Gamintojas: Riedon
Prekės aprašymas RES 10K OHM 0.175W 0.01% AXIAL
Duomenų lapai: SM15-10KX.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SM15-10KX specifikacijos
Dalies numeris SM15-10KX Gamintojas Riedon
apibūdinimas RES 10K OHM 0.175W 0.01% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 30854 pcs Duomenų lapas SM15-10KX.pdf
Tolerancija ±0.01% Temperatūros koeficientas ±10ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.185" Dia x 0.374" L (4.70mm x 9.50mm)
Serija 100/SM/PC Atsparumas 10 kOhms
Galia (vatais) 0.175W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 696-1528
SM15-10KX8
Darbinė temperatūra -55°C ~ 145°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 10 kOhms ±0.01% 0.175W Through Hole Resistor Axial Wirewound Kompozicija Wirewound