SM10-2K5X
RiedonRiedon
SM10-2K5X Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SM10-2K5X
Gamintojas / Gamintojas: Riedon
Prekės aprašymas RES 2.5K OHM 0.3W 0.01% RADIAL
Duomenų lapai: SM10-2K5X.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SM10-2K5X specifikacijos
Dalies numeris SM10-2K5X Gamintojas Riedon
apibūdinimas RES 2.5K OHM 0.3W 0.01% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 33998 pcs Duomenų lapas SM10-2K5X.pdf
Tolerancija ±0.01% Temperatūros koeficientas ±10ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.299" L x 0.102" W (7.60mm x 2.60mm)
Serija 100/SM/PC Atsparumas 2.5 kOhms
Galia (vatais) 0.3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 696-1576
SM10-2K5X8
Darbinė temperatūra -55°C ~ 145°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.344" (8.74mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 2.5 kOhms ±0.01% 0.3W Through Hole Resistor Radial Wirewound Kompozicija Wirewound