S5-47R5F8
RiedonRiedon
S5-47R5F8 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S5-47R5F8
Gamintojas / Gamintojas: Riedon
Prekės aprašymas RES SMD 47.5 OHM 1% 4W 8230
Duomenų lapai: 1.S5-47R5F8.pdf2.S5-47R5F8.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
S5-47R5F8 specifikacijos
Dalies numeris S5-47R5F8 Gamintojas Riedon
apibūdinimas RES SMD 47.5 OHM 1% 4W 8230 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 84691 pcs Duomenų lapas 1.S5-47R5F8.pdf2.S5-47R5F8.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±20ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.819" L x 0.296" W (20.80mm x 7.50mm)
Serija S Atsparumas 47.5 Ohms
Galia (vatais) 4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8230 J-Lead Kiti vardai S-5-47.5FTR
S-5-47.5FTR-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 275°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.319" (8.10mm)
funkcijos Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 47.5 Ohms ±1% 4W Chip Resistor 8230 J-Lead Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Kompozicija Wirewound