S3-0R033J8
RiedonRiedon
S3-0R033J8 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S3-0R033J8
Gamintojas / Gamintojas: Riedon
Prekės aprašymas RES 0.033 OHM 5% 3W 6327
Duomenų lapai: 1.S3-0R033J8.pdf2.S3-0R033J8.pdf
  • Pranešimas
S3-0R033J8 specifikacijos
Dalies numeris S3-0R033J8 Gamintojas Riedon
apibūdinimas RES 0.033 OHM 5% 3W 6327 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 59300 pcs Duomenų lapas 1.S3-0R033J8.pdf2.S3-0R033J8.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas -
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.626" L x 0.272" W (15.90mm x 6.90mm)
Serija S Atsparumas 33 mOhms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6327 J-Lead Kiti vardai S-3-0.033JTR
S-3-0.033JTR-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 275°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.268" (6.80mm)
funkcijos Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 33 mOhms ±5% 3W Chip Resistor 6327 J-Lead Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Kompozicija Wirewound