S2-0R075J8
RiedonRiedon
Riedon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S2-0R075J8
Gamintojas / Gamintojas: Riedon
Prekės aprašymas S-2 0.075 OHM 5%
Duomenų lapai: 1.S2-0R075J8.pdf2.S2-0R075J8.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
600 pcs
  • Pranešimas
S2-0R075J8 specifikacijos
Dalies numeris S2-0R075J8 Gamintojas Riedon
apibūdinimas S-2 0.075 OHM 5% "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 93028 pcs Duomenų lapas 1.S2-0R075J8.pdf2.S2-0R075J8.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±20ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.260" L x 0.154" W (6.60mm x 3.90mm)
Serija S Atsparumas 75 mOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2615 J-Lead Darbinė temperatūra -55°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Aukštis - sėdi (maks.) 0.142" (3.60mm)
funkcijos Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 75 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 2615 J-Lead Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Kompozicija Wirewound