S2-0R015J8
RiedonRiedon
S2-0R015J8 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S2-0R015J8
Gamintojas / Gamintojas: Riedon
Prekės aprašymas RES 0.015 OHM 5% 1W 2615
Duomenų lapai: 1.S2-0R015J8.pdf2.S2-0R015J8.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
600 pcs
  • Pranešimas
S2-0R015J8 specifikacijos
Dalies numeris S2-0R015J8 Gamintojas Riedon
apibūdinimas RES 0.015 OHM 5% 1W 2615 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 84068 pcs Duomenų lapas 1.S2-0R015J8.pdf2.S2-0R015J8.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas -
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.260" L x 0.154" W (6.60mm x 3.90mm)
Serija S Atsparumas 15 mOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2615 J-Lead Kiti vardai S-2 0.015 OHM 5%
S-2-0.015JTR
S-2-0.015JTR-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 275°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.142" (3.60mm)
funkcijos Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 15 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 2615 J-Lead Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Kompozicija Wirewound
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
S2-0R01F1
S2-0R01F1
Gamintojai: Riedon
apibūdinimas: RES 0.01 OHM 1% 1W 2615
Sandelyje: 82086 pcs
parsisiųsti: S2-0R01F1.pdf
RFQ
S2-05PU
S2-05PU
Gamintojai: Cynergy3
apibūdinimas: RELAY REED SPST 700MA 5V UL