S1-0R36F1
RiedonRiedon
S1-0R36F1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S1-0R36F1
Gamintojas / Gamintojas: Riedon
Prekės aprašymas RES 0.36 OHM 1% 1/2W 1913
Duomenų lapai: 1.S1-0R36F1.pdf2.S1-0R36F1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
650 pcs
  • Pranešimas
S1-0R36F1 specifikacijos
Dalies numeris S1-0R36F1 Gamintojas Riedon
apibūdinimas RES 0.36 OHM 1% 1/2W 1913 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 92577 pcs Duomenų lapas 1.S1-0R36F1.pdf2.S1-0R36F1.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas -
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm)
Serija S Atsparumas 360 mOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1913 J-Lead Kiti vardai S-1 0.360 OHM 1%
S-1-0.360FTR
S-1-0.360FTR-ND
S1-0R36F1TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 275°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.126" (3.20mm)
funkcijos Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 360 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1913 J-Lead Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Kompozicija Wirewound