S1-0R024J8
RiedonRiedon
S1-0R024J8 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S1-0R024J8
Gamintojas / Gamintojas: Riedon
Prekės aprašymas RES 0.024 OHM 5% 1/2W 1913
Duomenų lapai: 1.S1-0R024J8.pdf2.S1-0R024J8.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
650 pcs
  • Pranešimas
S1-0R024J8 specifikacijos
Dalies numeris S1-0R024J8 Gamintojas Riedon
apibūdinimas RES 0.024 OHM 5% 1/2W 1913 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 107484 pcs Duomenų lapas 1.S1-0R024J8.pdf2.S1-0R024J8.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas -
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm)
Serija S Atsparumas 24 mOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1913 J-Lead Kiti vardai S-1 0.024 OHM 5%
S-1-0.024JTR
S-1-0.024JTR-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 275°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.126" (3.20mm)
funkcijos Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 24 mOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1913 J-Lead Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Kompozicija Wirewound