PFS35-510RF1
RiedonRiedon
PFS35-510RF1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PFS35-510RF1
Gamintojas / Gamintojas: Riedon
Prekės aprašymas RES SMD 510 OHM 1% 35W TO263
Duomenų lapai: 1.PFS35-510RF1.pdf2.PFS35-510RF1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
PFS35-510RF1 specifikacijos
Dalies numeris PFS35-510RF1 Gamintojas Riedon
apibūdinimas RES SMD 510 OHM 1% 35W TO263 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 42157 pcs Duomenų lapas 1.PFS35-510RF1.pdf2.PFS35-510RF1.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas TO-263 (D-Pak) Dydis / Matmenys 0.406" L x 0.398" W (10.30mm x 10.10mm)
Serija PFS35 Atsparumas 510 Ohms
Galia (vatais) 35W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.185" (4.70mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 510 Ohms ±1% 35W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Thin Film