PF2472-2K4F1
RiedonRiedon
PF2472-2K4F1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PF2472-2K4F1
Gamintojas / Gamintojas: Riedon
Prekės aprašymas RES 2.4K OHM 100W 1% TO247
Duomenų lapai: 1.PF2472-2K4F1.pdf2.PF2472-2K4F1.pdf
  • Pranešimas
PF2472-2K4F1 specifikacijos
Dalies numeris PF2472-2K4F1 Gamintojas Riedon
apibūdinimas RES 2.4K OHM 100W 1% TO247 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 21209 pcs Duomenų lapas 1.PF2472-2K4F1.pdf2.PF2472-2K4F1.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas TO-247 Dydis / Matmenys 0.630" L x 0.189" W (16.00mm x 4.80mm)
Serija PF2470 Atsparumas 2.4 kOhms
Galia (vatais) 100W Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė TO-247-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.787" (20.00mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2.4 kOhms ±1% 100W Through Hole Resistor TO-247-2 Thin Film