PF2203-360RF1
RiedonRiedon
PF2203-360RF1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PF2203-360RF1
Gamintojas / Gamintojas: Riedon
Prekės aprašymas RES 360 OHM 35W 1% TO220
Duomenų lapai: 1.PF2203-360RF1.pdf2.PF2203-360RF1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
PF2203-360RF1 specifikacijos
Dalies numeris PF2203-360RF1 Gamintojas Riedon
apibūdinimas RES 360 OHM 35W 1% TO220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 55889 pcs Duomenų lapas 1.PF2203-360RF1.pdf2.PF2203-360RF1.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220 Dydis / Matmenys 0.417" L x 0.177" W (10.60mm x 4.50mm)
Serija PF2200 Atsparumas 360 Ohms
Galia (vatais) 35W Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.591" (15.00mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 360 Ohms ±1% 35W Through Hole Resistor TO-220-2 Thin Film