PCR1206-100RJ1
RiedonRiedon
PCR1206-100RJ1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PCR1206-100RJ1
Gamintojas / Gamintojas: Riedon
Prekės aprašymas RES SMD 100 OHM 5% 1/3W 1206
Duomenų lapai: 1.PCR1206-100RJ1.pdf2.PCR1206-100RJ1.pdf
  • Pranešimas
PCR1206-100RJ1 specifikacijos
Dalies numeris PCR1206-100RJ1 Gamintojas Riedon
apibūdinimas RES SMD 100 OHM 5% 1/3W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1693103 pcs Duomenų lapas 1.PCR1206-100RJ1.pdf2.PCR1206-100RJ1.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
Serija PCR Atsparumas 100 Ohms
Galia (vatais) 0.333W, 1/3W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai 696-1391-2
PCR1206-100RJ1TR
PCR1206-100RJ1TR-ND
PCR1206100RJ1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm)
funkcijos Pulse Withstanding Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 100 Ohms ±5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Pulse Withstanding Thick Film Kompozicija Thick Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PCR1206-10RJ1
PCR1206-10RJ1
Gamintojai: Riedon
apibūdinimas: RES SMD 10 OHM 5% 1/3W 1206
Sandelyje: 1665320 pcs
parsisiųsti: PCR1206-10RJ1.pdf
RFQ
PCR0J561MCL1GS
PCR0J561MCL1GS
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM POLY 560UF 20% 6.3V SMD