NPS2T-10RF1
RiedonRiedon
NPS2T-10RF1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NPS2T-10RF1
Gamintojas / Gamintojas: Riedon
Prekės aprašymas RES SMD 10 OHM 1% 25W TO126
Duomenų lapai: 1.NPS2T-10RF1.pdf2.NPS2T-10RF1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
NPS2T-10RF1 specifikacijos
Dalies numeris NPS2T-10RF1 Gamintojas Riedon
apibūdinimas RES SMD 10 OHM 1% 25W TO126 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 24863 pcs Duomenų lapas 1.NPS2T-10RF1.pdf2.NPS2T-10RF1.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas TO-126 (D-Pak Style) Dydis / Matmenys 0.325" L x 0.320" W (8.26mm x 8.13mm)
Serija NPS Atsparumas 10 Ohms
Galia (vatais) 25W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Kiti vardai 696-1191-2
NPS 2-T126 10.000 OHM 1%