NPS2B-2K2J8
RiedonRiedon
NPS2B-2K2J8 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NPS2B-2K2J8
Gamintojas / Gamintojas: Riedon
Prekės aprašymas RES SMD 2.2K OHM 5% 30W D2PAK
Duomenų lapai: 1.NPS2B-2K2J8.pdf2.NPS2B-2K2J8.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
NPS2B-2K2J8 specifikacijos
Dalies numeris NPS2B-2K2J8 Gamintojas Riedon
apibūdinimas RES SMD 2.2K OHM 5% 30W D2PAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 16802 pcs Duomenų lapas 1.NPS2B-2K2J8.pdf2.NPS2B-2K2J8.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas D²PAK Dydis / Matmenys 0.500" L x 0.400" W (12.70mm x 10.16mm)
Serija NPS Atsparumas 2.2 kOhms
Galia (vatais) 30W Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Kiti vardai NPS 2-T220 2200.00 OHM 5%
NPS2-T220-2200.00J
NPS2-T220-2200.00J-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.161" (4.10mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 2.2 kOhms ±5% 30W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Thick Film Kompozicija Thick Film