NHS2B-2R2J8
RiedonRiedon
NHS2B-2R2J8 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NHS2B-2R2J8
Gamintojas / Gamintojas: Riedon
Prekės aprašymas RES SMD 2.2 OHM 5% 50W D2PAK
Duomenų lapai: NHS2B-2R2J8.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
NHS2B-2R2J8 specifikacijos
Dalies numeris NHS2B-2R2J8 Gamintojas Riedon
apibūdinimas RES SMD 2.2 OHM 5% 50W D2PAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 14551 pcs Duomenų lapas NHS2B-2R2J8.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas D²PAK Dydis / Matmenys 0.500" L x 0.400" W (12.70mm x 10.16mm)
Serija NHS Atsparumas 2.2 Ohms
Galia (vatais) 50W Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Kiti vardai NHS 2-T220 2.20 OHM 5%
NHS2-T220-2.20J
NHS2-T220-2.20J-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.161" (4.10mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 2.2 Ohms ±5% 50W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Thick Film Kompozicija Thick Film