MT5-0R05F3
RiedonRiedon
MT5-0R05F3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MT5-0R05F3
Gamintojas / Gamintojas: Riedon
Prekės aprašymas RES 0.05 OHM 5W 1% AXIAL
Duomenų lapai: MT5-0R05F3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MT5-0R05F3 specifikacijos
Dalies numeris MT5-0R05F3 Gamintojas Riedon
apibūdinimas RES 0.05 OHM 5W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 109022 pcs Duomenų lapas MT5-0R05F3.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas -
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.335" Dia x 0.890" L (8.51mm x 22.61mm)
Serija MT Atsparumas 50 mOhms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 696-1742
MT5-0R05F1
Darbinė temperatūra - Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Current Sense, Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 50 mOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Moisture Resistant Thick Film Kompozicija Thick Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MT5-0R01F2
MT5-0R01F2
Gamintojai: Riedon
apibūdinimas: RES 0.01 OHM 5W 1% AXIAL
Sandelyje: 116597 pcs
parsisiųsti: MT5-0R01F2.pdf
RFQ
MT5-0R1F1
MT5-0R1F1
Gamintojai: Riedon
apibūdinimas: RES 0.1 OHM 5W 1% AXIAL
Sandelyje: 103853 pcs
parsisiųsti: MT5-0R1F1.pdf
RFQ
MT5-0
MT5-0
Gamintojai: B+B SmartWorx, Inc.
apibūdinimas: MARKING TAG 0 ER2.5-70 TB 500PC
parsisiųsti: MT5-0.pdf
MT5-0R03F1
MT5-0R03F1
apibūdinimas: RES 0.03 OHM 5W 1% AXIAL