MT4-0R07F1
RiedonRiedon
MT4-0R07F1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MT4-0R07F1
Gamintojas / Gamintojas: Riedon
Prekės aprašymas RES 0.07 OHM 4.5W 1% AXIAL
Duomenų lapai: MT4-0R07F1.pdf
  • Pranešimas
MT4-0R07F1 specifikacijos
Dalies numeris MT4-0R07F1 Gamintojas Riedon
apibūdinimas RES 0.07 OHM 4.5W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 85742 pcs Duomenų lapas MT4-0R07F1.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas -
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.252" Dia x 0.752" L (6.40mm x 19.10mm)
Serija MT Atsparumas 70 mOhms
Galia (vatais) 4.5W Pakuotė Bulk
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 70 mOhms ±1% 4.5W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Moisture Resistant Thick Film