MSR5-0R015F1
RiedonRiedon
MSR5-0R015F1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MSR5-0R015F1
Gamintojas / Gamintojas: Riedon
Prekės aprašymas RES 0.015 OHM 5W 1% RADIAL
Duomenų lapai: 1.MSR5-0R015F1.pdf2.MSR5-0R015F1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MSR5-0R015F1 specifikacijos
Dalies numeris MSR5-0R015F1 Gamintojas Riedon
apibūdinimas RES 0.015 OHM 5W 1% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 158735 pcs Duomenų lapas 1.MSR5-0R015F1.pdf2.MSR5-0R015F1.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±20ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.799" L x 0.067" W (20.30mm x 1.70mm)
Serija MSR Atsparumas 15 mOhms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 696-1650
MSR-5 0.015 OHM 1%
MSR-5-0.015F
MSR-5-0.015F-ND
MSR5-0R015F
MSR5-0R015F1-ND
Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.000" (25.40mm)
funkcijos Current Sense Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 15 mOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Radial Current Sense Metal Element Kompozicija Metal Element