MFP55-49R9B1
RiedonRiedon
Riedon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MFP55-49R9B1
Gamintojas / Gamintojas: Riedon
Prekės aprašymas RES 49.9 OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Duomenų lapai: MFP55-49R9B1.pdf
  • Pranešimas
MFP55-49R9B1 specifikacijos
Dalies numeris MFP55-49R9B1 Gamintojas Riedon
apibūdinimas RES 49.9 OHM 1/4W 0.1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 408995 pcs Duomenų lapas MFP55-49R9B1.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±15ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.091" Dia x 0.256" L (2.30mm x 6.50mm)
Serija MFP Atsparumas 49.9 Ohms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -65°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 49.9 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film