FHR4V-0R033F1
RiedonRiedon
FHR4V-0R033F1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FHR4V-0R033F1
Gamintojas / Gamintojas: Riedon
Prekės aprašymas RES 0.033 OHM 1% 40W RADIAL
Duomenų lapai: FHR4V-0R033F1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
FHR4V-0R033F1 specifikacijos
Dalies numeris FHR4V-0R033F1 Gamintojas Riedon
apibūdinimas RES 0.033 OHM 1% 40W RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9594 pcs Duomenų lapas FHR4V-0R033F1.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.878" L x 0.177" W (22.30mm x 4.50mm)
Serija FHR Atsparumas 33 mOhms
Galia (vatais) 40W Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 4-SIP Kiti vardai 696-1807-5
Darbinė temperatūra -40°C ~ 130°C Terminacijų skaičius 4
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 52 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.687" (17.45mm)
funkcijos Current Sense Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 33 mOhms ±1% 40W Through Hole Resistor 4-SIP Current Sense Metal Foil Kompozicija Metal Foil