CSR2512C0R0005F
RiedonRiedon
CSR2512C0R0005F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CSR2512C0R0005F
Gamintojas / Gamintojas: Riedon
Prekės aprašymas RES SMD 500 UOHM 1% 3W 2512
Duomenų lapai: 1.CSR2512C0R0005F.pdf2.CSR2512C0R0005F.pdf
  • Pranešimas
CSR2512C0R0005F specifikacijos
Dalies numeris CSR2512C0R0005F Gamintojas Riedon
apibūdinimas RES SMD 500 UOHM 1% 3W 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 312293 pcs Duomenų lapas 1.CSR2512C0R0005F.pdf2.CSR2512C0R0005F.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2512 Dydis / Matmenys 0.250" L x 0.118" W (6.35mm x 3.00mm)
Serija CSR Atsparumas 500 µOhms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Tape & Reel (TR)