CSR1206-0R001F1
RiedonRiedon
CSR1206-0R001F1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CSR1206-0R001F1
Gamintojas / Gamintojas: Riedon
Prekės aprašymas RES 0.001 OHM 1% 1W 1206
Duomenų lapai: 1.CSR1206-0R001F1.pdf2.CSR1206-0R001F1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CSR1206-0R001F1 specifikacijos
Dalies numeris CSR1206-0R001F1 Gamintojas Riedon
apibūdinimas RES 0.001 OHM 1% 1W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 300768 pcs Duomenų lapas 1.CSR1206-0R001F1.pdf2.CSR1206-0R001F1.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija CSR Atsparumas 1 mOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai 696-1369-1
CSR1206-0R001F1CT
CSR1206-0R001F1CT-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 170°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 35 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.024" (0.60mm)
funkcijos Current Sense Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense Metal Element Kompozicija Metal Element