RT9193-32GQW
RichtekRichtek
RT9193-32GQW Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RT9193-32GQW
Gamintojas / Gamintojas: Richtek
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 3.2V 300MA 6WDFN
Duomenų lapai: RT9193-32GQW.pdf
  • Pranešimas
RT9193-32GQW specifikacijos
Dalies numeris RT9193-32GQW Gamintojas Richtek
apibūdinimas IC REG LINEAR 3.2V 300MA 6WDFN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4745 pcs Duomenų lapas RT9193-32GQW.pdf
Įtampa (maks.) 0.3V @ 300mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.2V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas 6-WDFN (2x2) Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-WDFN Exposed Pad PSRR 70dB ~ 50dB (100Hz ~ 10kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.2V 300mA 6-WDFN (2x2)
Dabartinis - silpnas (Iq) 130µA Dabartinis - rezultatas 300mA