RT9030-15GQW
RichtekRichtek
RT9030-15GQW Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RT9030-15GQW
Gamintojas / Gamintojas: Richtek
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1.5V 150MA 6WDFN
Duomenų lapai: RT9030-15GQW.pdf
  • Pranešimas
RT9030-15GQW specifikacijos
Dalies numeris RT9030-15GQW Gamintojas Richtek
apibūdinimas IC REG LINEAR 1.5V 150MA 6WDFN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4066 pcs Duomenų lapas RT9030-15GQW.pdf
Įtampa (maks.) - Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas 6-WDFN (1.6x1.6) Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-WFDFN Exposed Pad PSRR 67dB ~ 40dB (1kHz ~ 100kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 150mA 6-WDFN (1.6x1.6)
Dabartinis - silpnas (Iq) 50µA Dabartinis - rezultatas 150mA