RP15-4812DF
RECOM PowerRECOM Power
RP15-4812DF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RP15-4812DF
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER +/-12V 15W
Duomenų lapai: RP15-4812DF.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
9 pcs
  • Pranešimas
RP15-4812DF specifikacijos
Dalies numeris RP15-4812DF Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER +/-12V 15W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1961 pcs Duomenų lapas RP15-4812DF.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -12V
Įtampa - išėjimas 1 12V Įtampa - izoliacija 1.6kV
Įtampa - įėjimas (min.) 36V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serija POWERLINE RP15-F Galia (vatais) 15W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 6-DIP Module
Kiti vardai 30000373
RP154812DF
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Išėjimų skaičius 2 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OCP, OVP, SCP
Efektyvumas 88% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 625mA, 625mA 36V - 75V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 625mA, 625mA Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RP15-4812DAW/N
RP15-4812DAW/N
Gamintojai: RECOM Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER +/-12V 15W
Sandelyje: 1523 pcs
parsisiųsti: RP15-4812DAW/N.pdf
RFQ
RP15-4812DF/N-HC
RP15-4812DF/N-HC
Gamintojai: RECOM Power
Sandelyje: 1709 pcs
parsisiųsti: RP15-4812DF/N-HC.pdf
RFQ
RP15-4812DAW-HC
RP15-4812DAW-HC
parsisiųsti: RP15-4812DAW-HC.pdf
RP15-4812DFW
RP15-4812DFW
parsisiųsti: RP15-4812DFW.pdf
RP15-4812DF/P-HC
RP15-4812DF/P-HC
parsisiųsti: RP15-4812DF/P-HC.pdf
RP15-4812DF/N
RP15-4812DF/N