RP15-4812DAW/P-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP15-4812DAW/P-HC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RP15-4812DAW/P-HC
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER +/-12V 15W
Duomenų lapai: RP15-4812DAW/P-HC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
RP15-4812DAW/P-HC specifikacijos
Dalies numeris RP15-4812DAW/P-HC Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER +/-12V 15W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1579 pcs Duomenų lapas RP15-4812DAW/P-HC.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -12V
Įtampa - išėjimas 1 12V Įtampa - izoliacija 1.6kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Serija POWERLINE RP15-AW Galia (vatais) 15W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 6-DIP Module
Kiti vardai 30001587
RP154812DAW/PHC
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Išėjimų skaičius 2 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
Efektyvumas 86% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 625mA, 625mA 18V - 75V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 625mA, 625mA Valdymo funkcijos Enable, Active High