R05P23.3D/R8
Recom PowerRecom Power
R05P23.3D/R8 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: R05P23.3D/R8
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas CONV DC/DC 2W 05VIN +/-3.3VOUT
Duomenų lapai: R05P23.3D/R8.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
R05P23.3D/R8 specifikacijos
Dalies numeris R05P23.3D/R8 Gamintojas Recom Power
apibūdinimas CONV DC/DC 2W 05VIN +/-3.3VOUT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9656 pcs Duomenų lapas R05P23.3D/R8.pdf
Įtampa - darbo 2W Įtampa - 4 išėjimas -
Įtampa - 3 rezultatas -3.3V Įtampa - 2 išėjimas 3.3V
Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V Įtampa - išjungimas (tipiškas) 4.5V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
Serija ECONOLINE RxxP2xx/R RoHS statusas Tube
Srauto srovė - žemas dažnis ITE (Commercial), Medical Polarizacija 7-SIP Module, 5 Leads
Išvesties konfigūracija 2 Kiti vardai 19900814
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas R05P23.3D/R8
Linijinis reglamentas 80% funkcijos -
Funkcijos kaiščiai 300mA, 300mA Išplėstas aprašymas Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 300mA, 300mA 4.5V - 5.5V Input
apibūdinimas CONV DC/DC 2W 05VIN +/-3.3VOUT Dabartinis - Breakover 8kV (8000V)