R05P23.3D/P
RECOM PowerRECOM Power
R05P23.3D/P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: R05P23.3D/P
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER +/-3.3V 2W
Duomenų lapai: R05P23.3D/P.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
R05P23.3D/P specifikacijos
Dalies numeris R05P23.3D/P Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER +/-3.3V 2W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6551 pcs Duomenų lapas R05P23.3D/P.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -3.3V
Įtampa - išėjimas 1 3.3V Įtampa - izoliacija 6.4kV
Įtampa - įėjimas (min.) 4.5V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
Serija ECONOLINE RxxP2xx Galia (vatais) 2W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 7-SIP Module, 5 Leads
Kiti vardai 10014043 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Išėjimų skaičius 2 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos SCP
Efektyvumas 70% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 300mA, 300mA 4.5V - 5.5V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 300mA, 300mA Programos ITE (Commercial), Medical
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
R05P23.3D/R8
R05P23.3D/R8
Gamintojai: Recom Power
apibūdinimas: CONV DC/DC 2W 05VIN +/-3.3VOUT
Sandelyje: 9656 pcs
parsisiųsti: R05P23.3D/R8.pdf
RFQ
R05P23.3D/R6.4
R05P23.3D/R6.4
Gamintojai: RECOM Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER +/-3.3V 2W
Sandelyje: 5686 pcs
parsisiųsti: R05P23.3D/R6.4.pdf
RFQ
R05P23.3D/P/R8
R05P23.3D/P/R8
parsisiųsti: R05P23.3D/P/R8.pdf
R05P23.3D
R05P23.3D
parsisiųsti: R05P23.3D.pdf
R05P22005D
R05P22005D
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 20V -5V 2W
parsisiųsti: R05P22005D.pdf
R05P23.3D/P/R6.4
R05P23.3D/P/R6.4