R0.5S-2405
RECOM PowerRECOM Power
R0.5S-2405 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: R0.5S-2405
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 5V 500MW
Duomenų lapai: R0.5S-2405.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
40 pcs
  • Pranešimas
R0.5S-2405 specifikacijos
Dalies numeris R0.5S-2405 Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 5V 500MW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 14185 pcs Duomenų lapas R0.5S-2405.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 5V Įtampa - izoliacija 1kV
Įtampa - įėjimas (min.) 21.6V Įtampa - įėjimas (maks.) 26.4V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 0.50" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
Serija ECONOLINE R0.5S Galia (vatais) 500mW
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 8-SMD Module, 5 Leads
Kiti vardai 10016292
R0.5S2405
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos SCP
Efektyvumas 75% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 100mA 21.6V - 26.4V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 100mA Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
R0.5S-1215/P-R
R0.5S-1215/P-R
Gamintojai: RECOM Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 15V 500MW
Sandelyje: 13662 pcs
parsisiųsti: R0.5S-1215/P-R.pdf
RFQ
R0.5S-1215/P
R0.5S-1215/P
Gamintojai: RECOM Power
Sandelyje: 12272 pcs
parsisiųsti: R0.5S-1215/P.pdf
RFQ
R0.5S-2405
R0.5S-2405
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 500MW
parsisiųsti: R0.5S-2405.pdf
R0.5S-2405-R
R0.5S-2405-R