R0.5S-2405/HP
RECOM PowerRECOM Power
R0.5S-2405/HP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: R0.5S-2405/HP
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 5V 500MW
Duomenų lapai: R0.5S-2405/HP.pdf
  • Pranešimas
R0.5S-2405/HP specifikacijos
Dalies numeris R0.5S-2405/HP Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 5V 500MW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9641 pcs Duomenų lapas R0.5S-2405/HP.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 5V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 21.6V Įtampa - įėjimas (maks.) 26.4V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 0.50" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
Serija ECONOLINE R0.5S Galia (vatais) 500mW
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 8-SMD Module, 5 Leads
Kiti vardai 10016539
R0.5S2405/HP
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C
Efektyvumas 75% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 100mA 21.6V - 26.4V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 100mA Programos ITE (Commercial)