R-78C1.8-1.0
Recom PowerRecom Power
R-78C1.8-1.0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: R-78C1.8-1.0
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas CONV DC/DC 1A 5-42VIN 1.8VOUT TH
Duomenų lapai: R-78C1.8-1.0.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 209 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 209 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Pranešimas
R-78C1.8-1.0 specifikacijos
Dalies numeris R-78C1.8-1.0 Gamintojas Recom Power
apibūdinimas CONV DC/DC 1A 5-42VIN 1.8VOUT TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 209 pcs Duomenų lapas R-78C1.8-1.0.pdf
Įtampa - darbo 1.8W Įtampa - 4 išėjimas -
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas 1.8V
Įtampa - įėjimas (maks.) 42V Įtampa - išjungimas (tipiškas) 5V
Įveskite Linear Regulator Replacement Dydis / Matmenys 0.46" L x 0.33" W x 0.41" H (11.6mm x 8.5mm x 10.4mm)
Serija INNOLINE R-78C-1.0 RoHS statusas Tube
Srauto srovė - žemas dažnis ITE (Commercial) Polarizacija 3-SIP Module
Išvesties konfigūracija 1 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas R-78C1.8-1.0 Linijinis reglamentas 80%
funkcijos OTP, SCP Funkcijos kaiščiai 1A
Išplėstas aprašymas Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 1.8V 1A 5V - 42V Input apibūdinimas CONV DC/DC 1A 5-42VIN 1.8VOUT TH