R-78B6.5-1.5L
RECOM PowerRECOM Power
R-78B6.5-1.5L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: R-78B6.5-1.5L
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 6.5V 9.75W
Duomenų lapai: R-78B6.5-1.5L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
42 pcs
  • Pranešimas
R-78B6.5-1.5L specifikacijos
Dalies numeris R-78B6.5-1.5L Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 6.5V 9.75W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9313 pcs Duomenų lapas R-78B6.5-1.5L.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 6.5V Įtampa - įėjimas (min.) 8V
Įtampa - įėjimas (maks.) 18V Įveskite Linear Regulator Replacement
Dydis / Matmenys 0.69" L x 0.45" W x 0.33" H (17.5mm x 11.5mm x 8.5mm) Serija INNOLINE R-78B-1.5
Galia (vatais) 9.75W Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 3-SIP Module Kiti vardai 80000030
R78B6.51.5L
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos OTP, SCP Efektyvumas 95%
Išsamus aprašymas Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 6.5V 1.5A 8V - 18V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 1.5A
Valdymo funkcijos - Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
R-78B6.5-1.5
R-78B6.5-1.5
Gamintojai: RECOM Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 6.5V 9.75W