PSC11001
Red Lion ControlsRed Lion Controls
PSC11001 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PSC11001
Gamintojas / Gamintojas: Red Lion Controls
Prekės aprašymas CONTROL PROC ANALOG OUT 115/230V
Duomenų lapai: PSC11001.pdf
  • Pranešimas
PSC11001 specifikacijos
Dalies numeris PSC11001 Gamintojas Red Lion Controls
Galimas kiekis 4135 pcs Duomenų lapas PSC11001.pdf
Svoris 1.3 lbs (589.7g) Įtampa - tiekimas 115/230VAC
Įveskite Process Controller Nutraukimo stilius Screw Terminal
Serija PSC Panel Cutout Matmenys Rectangular - 92.00mm x 45.00mm
Išvesties tipas Analog (2), Option Cards Available Darbinė temperatūra 0°C ~ 50°C
Simbolių skaičius eilutėje 4, 4 Montavimo tipas Panel Mount
Įvesties diapazonas 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC Apsauga nuo įsilaužimo IP65 - Dust Tight, Water Resistant
funkcijos - Ekrano tipas LED - Dual Color Characters
Rodyti simbolius - aukštis 0.401" (10.20mm), 0.299" (7.60mm) Išsamus aprašymas Process Controller 115/230VAC Panel Mount
Kontrolės metodas On/Off, Proportional (PID) Komunikacijos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PSC08-12GWA
PSC08-12GWA
Gamintojai: Kingbright
apibūdinimas: DISPLAY 565NM GRN ALPHANUM 0.8"