7012FXE2-ST-80-HV
Red Lion ControlsRed Lion Controls
Red Lion Controls
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 7012FXE2-ST-80-HV
Gamintojas / Gamintojas: Red Lion Controls
Prekės aprašymas NETWORK SWITCH-UNMANAGED 12 PORT
Duomenų lapai: 7012FXE2-ST-80-HV.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 28 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 28 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
7012FXE2-ST-80-HV specifikacijos
Dalies numeris 7012FXE2-ST-80-HV Gamintojas Red Lion Controls
Galimas kiekis 28 pcs Duomenų lapas 7012FXE2-ST-80-HV.pdf
Įtampa - įėjimas 43 ~ 300VDC Įveskite Switch - Unmanaged
Serija N-TRON® SFP / XFP tipas SFP, Gigabit
SFP / XFP uostai 2 Darbinė temperatūra -40°C ~ 70°C
Poros skaičius 12 Montavimo tipas DIN Rail
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Pluošto tipas 100BASE-FX (Singlemode) Fiber Ports 2
Vario tipas 10/100 Variniai uostai 8
Jungties tipas RJ45, ST, SFP Konfigūracija Fixed + SFP
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
7012FXE2-ST-15
7012FXE2-ST-15
Gamintojai: B+B SmartWorx, Inc.
apibūdinimas: NETWORK SWITCH-MANAGED 12 PORT
Sandelyje: 48 pcs
parsisiųsti:
RFQ
7012FXE2-ST-40
7012FXE2-ST-40
Gamintojai: Red Lion Controls
apibūdinimas: NETWORK SWITCH-UNMANAGED 12 PORT
Sandelyje: 48 pcs
parsisiųsti: 7012FXE2-ST-40.pdf
RFQ
7012NC
7012NC
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: RELAY TIME DELAY 15SEC 10A 240V
Sandelyje: 238 pcs
parsisiųsti: 7012NC.pdf
7012GB
7012GB
apibūdinimas: RELAY TIME DELAY
Sandelyje: 328 pcs
parsisiųsti: 7012GB.pdf
7012FXE2-ST-40-HV
7012FXE2-ST-40-HV
Gamintojai: Red Lion Controls
Sandelyje: 44 pcs
parsisiųsti: 7012FXE2-ST-40-HV.pdf
7012ND
7012ND
apibūdinimas: RELAY TIME DELAY
Sandelyje: 364 pcs
parsisiųsti: 7012ND.pdf
7012FXE2-ST-15-HV
7012FXE2-ST-15-HV
Sandelyje: 54 pcs
parsisiųsti: 7012FXE2-ST-15-HV.pdf
7012FXE2-ST-80
7012FXE2-ST-80
Sandelyje: 33 pcs
parsisiųsti: 7012FXE2-ST-80.pdf
7012NA
7012NA
Sandelyje: 269 pcs
parsisiųsti: 7012NA.pdf
7012JKX
7012JKX
Sandelyje: 179 pcs
parsisiųsti:
Sandelyje: 59 pcs
parsisiųsti: 7012FXE2-ST-15.pdf
7012JC
7012JC
Sandelyje: 212 pcs
parsisiųsti: 7012JC.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus