400AX4R7MEFC8X9
RubyconRubycon
Rubycon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 400AX4R7MEFC8X9
Gamintojas / Gamintojas: Rubycon
Prekės aprašymas CAP ALUM RAD
Duomenų lapai: 1.400AX4R7MEFC8X9.pdf2.400AX4R7MEFC8X9.pdf
  • Pranešimas
400AX4R7MEFC8X9 specifikacijos
Dalies numeris 400AX4R7MEFC8X9 Gamintojas Rubycon
apibūdinimas CAP ALUM RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 412758 pcs Duomenų lapas 1.400AX4R7MEFC8X9.pdf2.400AX4R7MEFC8X9.pdf
Serija * Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks Gamintojo kodas 400AX4R7MEFC8X9
Išplėstas aprašymas Aluminum Capacitors apibūdinimas CAP ALUM RAD
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
400AXW100MEFCG318X30
400AXW100MEFCG318X30
Gamintojai: Rubycon
apibūdinimas: CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL