RVXE-280-SM-071504
RayVioRayVio
RVXE-280-SM-071504 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RVXE-280-SM-071504
Gamintojas / Gamintojas: RayVio
Prekės aprašymas EMITTER UV 280NM 150MA 4MW SMD
Duomenų lapai: RVXE-280-SM-071504.pdf
  • Pranešimas
RVXE-280-SM-071504 specifikacijos
Dalies numeris RVXE-280-SM-071504 Gamintojas RayVio
apibūdinimas EMITTER UV 280NM 150MA 4MW SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 4326 pcs Duomenų lapas RVXE-280-SM-071504.pdf
Bangos ilgis 280nm Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 6.5V
Žiūrėjimo kampas 120° Įveskite Ultraviolet (UV)
Serija XE Šviesos intensyvumas (ty) min @ if -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 1414 (3535 Metric)
Kiti vardai 1807-1001-1 Orientacija Top View
Darbinė temperatūra 80°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Išsamus aprašymas Ultraviolet (UV) Emitter 280nm 6.5V 150mA 120° 1414 (3535 Metric)
Dabartinis - DC į priekį (jei) (maksimalus) 150mA