RGP02-12E-M3/54
Vishay Semiconductor Diodes Division
RGP02-12E-M3/54 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RGP02-12E-M3/54
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Semiconductor Diodes Division
Prekės aprašymas DIODE 0.5A 1200V 300NS DO-204AL
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
RGP02-12E-M3/54 specifikacijos
Dalies numeris RGP02-12E-M3/54 Gamintojas Vishay Semiconductor Diodes Division
apibūdinimas DIODE 0.5A 1200V 300NS DO-204AL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 432557 pcs Duomenų lapas
Įtampa - maks. Atbulinis (maks.) Standard Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 500mA
Įtampa - suskirstymas DO-204AL (DO-41) Serija -
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Atsparumas @ Jei, F 5pF @ 4V, 1MHz Polarizacija DO-204AL, DO-41, Axial
Veikimo temperatūra - jungtis 300ns Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas RGP02-12E-M3/54
Išplėstas aprašymas Diode Standard 1200V (1.2kV) 500mA Through Hole DO-204AL (DO-41) Diodų konfigūracija 5µA @ 1200V
apibūdinimas DIODE 0.5A 1200V 300NS DO-204AL Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1.8V @ 100mA
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 1200V (1.2kV) Talpa @ Vr, F -65°C ~ 175°C