VCO790-600T
RFMDRFMD
VCO790-600T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VCO790-600T
Gamintojas / Gamintojas: RFMD
Prekės aprašymas IC OSC VCO PROG 16-SMD
Duomenų lapai: VCO790-600T.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
VCO790-600T specifikacijos
Dalies numeris VCO790-600T Gamintojas RFMD
Galimas kiekis 2646 pcs Duomenų lapas VCO790-600T.pdf
Įtampa - tiekimas 5V Tuning Voltage (VDC) 0.5V ~ 20V
Dydis / Matmenys 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm) Serija -
Stūmimas (MHz / V) 2 Galia (dBm) 5.5 ±4
Fazinio triukšmo tipas (dBc / Hz) -102 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 16-QFN, Variant Kiti vardai 599-1076
Darbinė temperatūra -40°C ~ 70°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Icc Max 30mA
Aukštis 0.177" (4.49mm) Dažnių diapazonas 400 ~ 800MHz
Dažnumas - centras 600MHz Išsamus aprašymas 600MHz Center Frequency 0.5V ~ 20V Voltage Controlled Oscillator 5.5 ±4 dBm -5 2nd Harmonic, Typ (dBc)