UMX-1530-DM16-G
RFMDRFMD
RFMD
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UMX-1530-DM16-G
Gamintojas / Gamintojas: RFMD
Prekės aprašymas VCO 2885MHZ 0-16V 12.7X12.7MM
Duomenų lapai: UMX-1530-DM16-G.pdf
  • Pranešimas
UMX-1530-DM16-G specifikacijos
Dalies numeris UMX-1530-DM16-G Gamintojas RFMD
apibūdinimas VCO 2885MHZ 0-16V 12.7X12.7MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5007 pcs Duomenų lapas UMX-1530-DM16-G.pdf
Įtampa - tiekimas 8V Tuning Voltage (VDC) 0V ~ 16V
Dydis / Matmenys 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm) Serija UMX
Stūmimas (MHz / V) 20 Galia (dBm) 6
Fazinio triukšmo tipas (dBc / Hz) -110 Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 16-QFN, Variant Darbinė temperatūra -
Icc Max 30mA (Typ) Aukštis 0.220" (5.60mm)
Dažnių diapazonas 2750MHz ~ 3020MHz Dažnumas - centras 2885MHz
Išsamus aprašymas 2885MHz Center Frequency 0V ~ 16V Voltage Controlled Oscillator 6 dBm -15 2nd Harmonic, Typ (dBc) 2. Harmonija, Tipas (dBc) -15