ZULU2-M915
RF SolutionsRF Solutions
ZULU2-M915 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZULU2-M915
Gamintojas / Gamintojas: RF Solutions
Prekės aprašymas RF TXRX MODULE ISM<1GHZ
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
ZULU2-M915 specifikacijos
Dalies numeris ZULU2-M915 Gamintojas RF Solutions
apibūdinimas RF TXRX MODULE ISM<1GHZ "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3080 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 2.2 V ~ 3.6 V Panaudotas IC / dalis -
Serija Zulu Nuoseklios sąsajos -
Jautrumas -121dBm RF Šeima / standartas General ISM < 1GHz
Protokolas - Maitinimas - išvestis 20dBm
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Module
Kiti vardai ZULU-M915
ZULU-M915-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Moduliavimas - Atminties dydis -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dažnumas 915MHz
Duomenų perdavimo sparta 56kbps Dabartinis - perduodantis 85mA
Dabartinis - gavimas 18.5mA Antenos tipas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ZULU-DONGLE
ZULU-DONGLE
Gamintojai: RF Solutions
apibūdinimas: ZULU MODEM DONGLE 868MHZ 1KM USB