RW2-483.3D/H3/B
RECOM PowerRECOM Power
RW2-483.3D/H3/B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RW2-483.3D/H3/B
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER +/-3.3V 2W
Duomenų lapai: RW2-483.3D/H3/B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
22 pcs
  • Pranešimas
RW2-483.3D/H3/B specifikacijos
Dalies numeris RW2-483.3D/H3/B Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER +/-3.3V 2W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4610 pcs Duomenų lapas RW2-483.3D/H3/B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -3.3V
Įtampa - išėjimas 1 3.3V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 36V Įtampa - įėjimas (maks.) 72V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 0.87" L x 0.49" W x 0.33" H (22.1mm x 12.6mm x 8.5mm)
Serija ECONOLINE RW2 Galia (vatais) 2W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 16-DIP Module, 6 Leads
Kiti vardai 10013891
RW2483.3D/H3/B
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Išėjimų skaičius 2 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos SCP
Efektyvumas - Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 250mA, 250mA 36V - 72V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 250mA, 250mA Programos ITE (Commercial), Medical