RW2-243.3S/H3/SMD
RECOM PowerRECOM Power
RW2-243.3S/H3/SMD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RW2-243.3S/H3/SMD
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Duomenų lapai: RW2-243.3S/H3/SMD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
RW2-243.3S/H3/SMD specifikacijos
Dalies numeris RW2-243.3S/H3/SMD Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 2W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4732 pcs Duomenų lapas RW2-243.3S/H3/SMD.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 3.3V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 0.95" L x 0.57" W x 0.40" H (24.2mm x 14.5mm x 10.2mm)
Serija ECONOLINE RW2 Galia (vatais) 2W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 16-SMD Module, 6 Leads
Kiti vardai 10013959
RW2243.3S/H3/SMD
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos SCP
Efektyvumas 70% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 500mA 18V - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 500mA Programos ITE (Commercial), Medical
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RW2-243.3S/H2/B
RW2-243.3S/H2/B
Gamintojai: RECOM Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Sandelyje: 6937 pcs
parsisiųsti: RW2-243.3S/H2/B.pdf
RFQ
RW2-243.3S/H3
RW2-243.3S/H3
Gamintojai: RECOM Power