RW2-053.3S/H2/SMD
RECOM PowerRECOM Power
RW2-053.3S/H2/SMD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RW2-053.3S/H2/SMD
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Duomenų lapai: RW2-053.3S/H2/SMD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
RW2-053.3S/H2/SMD specifikacijos
Dalies numeris RW2-053.3S/H2/SMD Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 2W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5894 pcs Duomenų lapas RW2-053.3S/H2/SMD.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 3.3V Įtampa - izoliacija 2kV
Įtampa - įėjimas (min.) 4.5V Įtampa - įėjimas (maks.) 9V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 0.95" L x 0.57" W x 0.40" H (24.2mm x 14.5mm x 10.2mm)
Serija ECONOLINE RW2 Galia (vatais) 2W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 16-SMD Module, 6 Leads
Kiti vardai 10013835
RW2053.3S/H2/SMD
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos SCP
Efektyvumas 68% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 500mA 4.5V - 9V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 500mA Programos ITE (Commercial), Medical