RPP30-4815SW/N
RECOM PowerRECOM Power
RPP30-4815SW/N Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RPP30-4815SW/N
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 15V 30W
Duomenų lapai: RPP30-4815SW/N.pdf
  • Pranešimas
RPP30-4815SW/N specifikacijos
Dalies numeris RPP30-4815SW/N Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 15V 30W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5381 pcs Duomenų lapas RPP30-4815SW/N.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 15V Įtampa - izoliacija 2.25kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.00" L x 1.20" W x 0.46" H (50.8mm x 30.5mm x 11.7mm)
Serija POWERLINE+ RPP30-W Galia (vatais) 30W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 6-DIP Module
Kiti vardai 30900428
RPP304815SW/N
Darbinė temperatūra -45°C ~ 89°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
funkcijos Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Efektyvumas 89.3%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 2A 18V - 75V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 2A